Pracownia psychologii i psychoterapii

Pracownia psychologii i psychoterapii

Prywatny gabinet psychologii i psychoterapii

W gabinecie można skorzystać z konsultacji psychologicznych dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i dorosłych. Psycholog udziela konsultacji i wsparcia psychologicznego, prowadzi psychoterapię indywidualną, a także psychoterapię par i małżeństw.

 

Psychoterapia dedykowana jest dla osób, które przeżywają kryzys życiowy, w tym przeżywają stratę bliskiej osoby; mają problemy zdrowotne, w tym nowotworowe; doświadczają trudności w relacjach z bliskimi im osobami; doznają trudności w kontaktach społecznych; mają trudności adaptacyjne w związku ze zmianami w życiu; brakuje im wiary w  podejmowaniu nowych wyzwań życiowych; doznają lęku i trudności emocjonalnych; odczuwają spadek energii lub mają poczucie pustki, braku zadowolenia i satysfakcji w życiu; doznają objawów somatycznych; mają trudności w akceptacji siebie i własnego obrazu ciała; pragną lepiej poznać siebie i zrozumieć motywy zachowań własnych i innych, a także rozwijać swoje wewnętrzne zasoby.

 

W celu ustalenia terminu spotkania zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z psychoterapeutą pod numerem telefonu:                
606 929 464 lub mailowo na adres kontakt@psychologauguscik.pl.  Zapraszamy również na stronę internetową: https://www.psychologauguscik.pl/

W celu umówienia się na wizytę zapraszamy do kontaktu

Psychoterapeuci

mgr Agnieszka Auguścik

mgr Agnieszka Auguścik

Psycholog, pedagog, psychoterapeuta pracujący w nurcie systemowo-psychodynamicznym.

Więcej informacji o terapeucie można znaleźć na stronie internetowej: https://www.psychologauguscik.pl/

Gabinety

Wybierz gabinet i poznaj naszą ofertę oraz specjalistów
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na używanie cookie.